Silvia Kucherenko je jednou z najkontroverznejších tvárí slovenského šoubiznisu. Vďaka svojej priebojnosti a prostorekosti si vybudovala imidž „paničky z mesta“, ktorá môže všetko a nemusí nič. Zdanie však niekedy môže klamať a v skutočnosti si samostatná mamička prešla peklom, aké si vie predstaviť len máloktorá žena.

Už sú to takmer tri roky, odkedy modelka Silvia Kucherenko (36) zostala sama na výchovu malého syna Alexandra (7). Po tom, čo súd poslal jej milujúceho manžela Sergeja (49) do väzby, sa musela opustená mamička prebojovať životom, ako sa hovorí, na vlastnú päsť.

S náročným obdobím plným smútku a sĺz sa postupne kontroverzná Silvia vyrovnala vďaka tej najväčšej opore, a teda svojmu malému synovi. Materstvo ju podržalo v tých najťažších časoch a zdá sa, že by si toto deväťmesačné obdobie opäť rada vyskúšala.

Túži po druhom dieťati

Napriek tomu, že Kucherenko drží po odsúdení svojho muža takzvaný „celibát“, prehovorila o tajnej túžbe znova otehotnieť. Stalo sa tak po tom, čo sa jej jeden z fanúšikov na sociálnej sieti priamo opýtal, či by chcela mať ďalšie bábätko.

Deti nie sú len o tom, či ich chceme mať, ale či je osoba, s ktorou ich chceme mať. Možno aj hej,“ priznala, pričom naznačila aj chýbajúcu spoločnosť partnera. Neskôr túto informáciu opäť potvrdila. „Samozrejme, deti milujem. Saša je pre mňa všetkým. A keby som niekedy v budúcnosti opäť otehotnela, nebránila by som sa tomu,“ dodala na záver samostatná mamička.

Foto: Facebook, Instagram l Zdroj: Cas.sk