Seriál Oteckovia sa stal jedným z najúspešnejších rodinných projektov televízie Markíza. Množstvo talentovaných a známych slovenských hercov v spolupráci s malými deťmi si získali srdcia väčšiny žien čakajúcich na druhú sériu plnú zápletiek a lásky.

Medzi hlavné postavy patrí aj Mária Bartalošová, ktorá sa okrem iného čoskoro predvedie aj v hudobnej šou Tvoja tvár znie povedome. Sympatickú brunetku si mnohí pamätajú aj ako tanečnicu Mary z filmu s názvom Backstage. Práve to bol sčasti odrazovým mostíkom v jej hereckej kariére, ktorú bude podľa všetkého musieť čoskoro dočasne zavestiť na kliniec.

Kompletný zoznam účinkujúcich v šou Tvoja tvár znie povedome nájdete >>>TU<<<

Pripravená založiť si rodinu

Len nedávno bola slečnou Máriou Havranovou a dnes je z nej už vydatá pani. Nečakaná svadba slovenskej herečky prebiehala v tajnosti. Takúto udalosť v blízkej dobe nikto nečakal – dvojica spolu bola len krátke tri mesiace a boom, prišli zásnuby. Fanúšikovia túto novinku spozorovali najmä vďaka zmene priezviska, ktorú zaregistrovali na Instagrame.

Ďalšie prekvapenie priniesla Mária v rozhovore pre magazín Emma, kde prezradila svoju túžbu po spoločnom dieťati. „Budem šťastná, keď sa to stane trebárs aj o mesiac,“ priznala plány po svadbe. „Bude vtedy, keď nám ho Pánboh požehná. Keď to má prísť, tak to príde. Hoci mi v práci niekedy naznačia, že by som s tým mala počkať,“ dodala na margo seriálu Oteckovia, kde stvárňuje významnú a obľúbenú postavu, ktorá by televíznym divákom rozhodne chýbala.

Foto: Instagram l Zdroj: Pluska.sk