Budúci rok čakajú Slovákov ďalšie prezidentské voľby a ako to už býva zvykom, v mediálnom svete sa rozmáhajú rôzne konšpiračné teórie. Jednou z nich sú fámy o tom, že sa súčasná prezidentka Zuzana Čaputová chystá s partnerom Jurajom Rizmanom čoskoro vstúpiť do manželského zväzku najmä za účelom zvýšenia občianskej popularity. Je to pravda?

Rozvedená hlava nášho štátu Zuzana Čaputová je matkou dvoch dcér a aktuálne sa teší romantickému spolužitiu so svojim bývalým poradcom Jurajom Rizmanom. Krátko pred očakávanými voľbami, ktoré majú pripadnúť na rok 2023, sa tmavovlasý moderátor relácie o bezpečnosti rozhodol zanechať občanom jasný odkaz.

čaputová rizman

Nakoľko sa začalo povrávať, že zamilovaná dvojica chystá sobáš ako predvolebný ťah na bránku, nádejný ženích sa rozhodol uviesť veci na pravú mieru. „Nedávno som počul špekulácie, že svadba bude pri kampani na druhé volebné obdobie. Hovorí sa, že kalkulujeme so sobášom, tak musím všetkých upokojiť – nekalkulujeme.“ Juraj Rizman v rozhovore pre Šarm potvrdil, že svadobné zvony za aktuálnych okolností určite nezaznejú.

Známy komunikačný poradca však nepopiera, že by si Zuzanu Čaputovú po svojom boku ako manželku predstaviť vedel – ale nie v období, kedy to mnohí očakávajú. „Radšej tri dni počkám, kým prestane byť prezidentkou, a potom si ju zoberiem. A tým, že už za sebou máme každý rozvod, tak sa do manželstva až tak neponáhľame,“ uzavrel Rizman, dodávajúc, že dvojica sa sústreďuje najmä na prítomné užívanie si každej spoločnej chvíľky.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

čaputová rizman

Zdroj: Sarm.pluska.sk | Foto: Facebook/Zuzana Čaputová