Bývalá účastníčka markizáckej reality show Farma po vypadnutí zo súťaže dlho neotáľala a hneď sa naplno vrhla do sveta šoubiznisu. Počas účinkovania na farmárskom statku sa preslávila aj nečakaným vzplanutím citov k ďalšiemu súťažiacemu Dávidovi, ktorý takmer zvíťazil. Napriek tomu, že ich vzťah, bohužiaľ, nevyšiel, Lucka prežíva úspešné obdobie.

Lucia Gachulincová alias LULA sa venuje vytváraniu zaujímavých videí o móde, kráse a líčení. Len nedávno sa pochválila veľkou zmenou, kedy sa jej počas dvoch mesiacov podarilo schudnúť úžasných 6 kíl, pričom zároveň dodala, že sa momentálne túži venovať len sama sebe a vlastnej sebarealizácii.

lucia gachulincova lula

Známa brunetka síce oficiálne ešte stále žiadnu novú známosť neohlásila, no i tak ju fanúšikovia mali možnosť vidieť v svadobnej róbe. Kráska totiž na svojom instagramovom profile zverejnila nádhernú fotku, na ktorej sa v bielych svadobných šatách vyníma ako princezná. Žeby sa teda Lula chystala vydávať?

Ak ste si mysleli, že áno, musíme vás sklamať. Dôvod týchto na prvý pohľad šokujúcich záberov je prostý – keďže Lula si už získala pevnú základňu verných sledovateľov, jej tvorba neostáva bez povšimnutia ani od firiem či predajní. Novootvorený svadobný salón v Bratislave tak atraktívnej ex-farmárke navrhol, že ak zverejní fotografiu s jeho šatami, každá z jej sledovateliek na Instagrame môže získať zľavu na nákup. Takáto ponuka sa predsa neodmieta a Lucia si aspoň vyskúšala úlohu „nevesty“. „Ja si na svoju svadbu ešte chvíľku počkám, ale čo myslíte , pristanú mi?“ napísala k fotografiám.

lcia gachulincova svadobne saty

lucia gachulincova svadobne saty

Zdroj: Instagram | Foto: Facebook, Instagram