Po rozchode so Selenou Gomez sa chcel The Weeknd vrátiť späť ku svojej bývalej priateľke Belle Hadid, ktorej už raz srdce zlomil. Keďže však k nemu modelka stále niečo cíti, rozhodla sa, že do toho pôjdu pomaly, aby zistila, či jej za to stále stojí. Hudobník však v sebe nezaprie rebela a vyzerá to tak, že po tom, čo vyviedol iba nedávno, ho Bella nadobro pošle do čerta!  

The Weeknd raz spomenul, že aj keď chodil so speváčkou Selenou Gomez, modelku nikdy neprestal milovať. V poslednom čase sa jej to snažil dokazovať každým dňom, aj keď sa jej priateľom i rodine predstava obnovy ich vzťahu príliš nepozdávala. Oficiálne spolu pár netvoria, no neustále sa stretávajú.

Kým bola Bella s rodinou v L.A. a trávili spolu konečne čas plný zábavy a oddychu, ,,Starboy“ bol spozorovaný, ako vychádza z nočného klubu s neznámou ženou. Následne spolu dvojica nasadla do auta, no nevyhla sa fotografom. Tajomná žena sa snažila skryť si tvár, no fotky obleteli celý internet. Zdá sa, že rodina a priatelia modelky mali pravdu a ich obavy sa môžu naplniť. Bude mať Bella opäť zlomené srdce? Nuž, to ukáže až čas.

Fotky s tajomnou neznámou si môžte pozrieť >>>TU<<< a >>>TU<<< !

Zdroj: Instagram | Video: YouTube