Fešného herca, ktorý sa rozhodol ukázať svoje vypracované telo, a to priamo v časopise určenom pre pánov, môžete poznať predovšetkým ako Alberta z úspešného seriálu Velvet. Ten si v našich končinách obľúbilo veľa televíznych divákov, najmä čo sa ich ženskej časti týka, keďže išlo o poriadnu nálož romantiky. Horkokrvný Španiel vám rozprúdi krv v žilách aj tentokrát!

Jeho vypracovaného tela a pohľad schopný roztápať ľadovce si však najnovšie všimla aj latino diva Jennifer Lopez, a tak sa na odhalenom španielskom hercovi môžete pokochať aj v jej novom klipe k piesni „El Anillo“. Miguel Ángel Silvestre totiž skutočne stojí za hriech!

Kariéra tohto štramáka je však, zdá sa, stále na vzostupe a vďaka jeho úlohe v americkom sci-fi seriáli Sense 8, v ktorom si zahral práve inak orientovaného muža, si ho zrejme všimli aj v prestížnom britskom gay magazíne Attitude. Stať sa aspoň na chvíľu tvárou najpredávanejšieho LGBT časopisu bolo pre Miguela očividne veľkou cťou, čo dokazuje aj jeho vyjadrenie na sociálnej sieti: „Ďakujem vám Attitude za vašu podporu! Je to pre mňa česť byť vo vašom časopise.“ A my musíme uznať, že výsledok je dokonalý!

Miguel Angel Silvestre

najpredávanejší britský gay magazín LGBT AttitudeMiguel Angel zo seriálu Velvet

Herca v najnovšom klipe Jennifer Lopez si môžete pozrieť >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram | Video: YouTube