V polovici novembra sa neuveriteľné stalo skutočnosťou. Po dlhých trinástich rokoch súd v Los Angeles vrátil speváčke Britney Spears slobodu a kontrolu nad majetkom v odhadovanej výške 60 miliónov dolárov. Pri pohľade na najnovšiu fotku kontroverznej hviezdy sa však niektorí obdivovatelia pýtajú, či to bol vlastne správny krok.

Britney Spears začala kariéru ako sladká tínedžerka. Odvtedy sa v jej živote premlelo množstvo káuz, avšak verní fanúšikovia pri nej stoja za každých okolností. Z ukončenia opatrovníctva, ktoré bolo zverené do rúk speváčkinho otca pre jej psychické problémy, sa tak tešilo milióny ľudí po celom svete.

britney spears

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Ani nie dva mesiace po súde zažívajú blondínkini priaznivci šok. Britney totiž zo štvrtka na piatok zverejnila na svojom Instagrame zábery, na ktorých je oblečená iba do bielych nadkolienok. A kedže si uvedomuje, že podobné snímky zvykne sociálna sieť mazať, intímne partie si prekryla maličkým ružovým kvietkom a srdiečkom.

Je síce pravda, že čerstvá 40-tnička sa v poslednej dobe na profile obnažuje naozaj rada, no rozkrok zatiaľ ešte nikdy neukázala. ,,Slobodná ženská energia, nikdy som sa necítila lepšie,“ napísala kráska k spomínaným nahotinkám.

Britney Spears bez šiat s môžete pozrieť — TU —

Britney Spears a jej priateľ

Zdroj/Foto: Instagram/britneyspears