Začiatkom apríla obletela celý svet smutná správa. Po Demi Lovato a Selene Gomez skončila v psychiatrickej liečebni aj Britney Spears, ktorú vraj duševne položili najmä zdravotné problémy jej otca. Speváčkin stav sa tak poriadne podpísal aj na jej zovňajšku – hviezdu hudobného neba by ste v nej hľadali len márne.

Britney Spears mala odjakživa s otcom krásny vzťah, po jej boku stál dokonca aj pri jej najťažších životných peripetiách. Komplikovaný zdravotný stav Jamieho Spearsa, ktorému začiatkom tohto roka prasklo hrubé črevo a v nemocnici takmer zomrel na otravu krvi, tak obľúbenú speváčku ovplyvnil natoľko, až sa psychicky zrútila a skončila v rukách odborníkov.

britney spears

Podľa informácií portálu TMZ by sa mala Britney na klinike liečiť mesiac. Avšak ako sa zdá, známa blondínka dostala na jeden deň počas veľkonočných sviatkov priepustku. Paparazzi fotografom sa ju totiž podarilo zachytiť v sprievode priateľa Sama Asghariho, s ktorým opúšťala hotel v Beverly Hills.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Interpretka jedných z najväčších popových peciek sa počas posledných dní zmenila naozaj na nepoznanie. Na fotkách, ktoré obleteli internet, vyzerá 37-ročná svetová hviezda veľmi smutne a strhane, pričom pohľad na ňu šokuje všetkých jej fanúšikov.

Fotky si preklikáte šípkou napravo

https://www.instagram.com/p/Bwj6x5oH0nh/

Zdroj: tmz.com | Foto: Instagram/britneyspears,absolutebritneycom,igossip.it, wall.alphacoders.com