Britney Spears aktuálne prežíva krušné chvíle, spôsobené nepriaznivým zdravotným stavom jej otca. Rodinná situácia sa však na speváčkinej psychike podpísala až natoľko, že sa musela zveriť do rúk odborníkov. Pred pár hodinami ale blondínka fanúšikov nečakane prekvapila videom!

Britney Spears sa začiatkom apríla ocitla na psychiatrickej klinike, kde sa pokúšala dať dokopy svoje duševné zdravie. Podľa informácií portálu TMZ by sa však už obľúbená Američanka približne týždeň mala nachádzať doma.

Britney Spears

Pred pár hodinami sa na profile svetoznámej hviezdy nečakane objavila video, pričom jeho obsah je šokujúci ešte viac. Na zázname totiž Britney cvičí jógu a predvádza kúsky, aké by väčšina pozemšťanov nikdy nezvládla. Pri pohľade na speváčkin mostík či chodenie po rukách tak určite padná sánka i vám.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Fanúšikovia sa začali vytešovať a zanechávať pod videom odkazy, akí sú šťastní, že je ich idol späť. Napriek tomu, že viacero zahraničných zdrojov taktiež píše o tom, že je Britney znovu vo forme, jeden z jej obdivovateľov v komentároch uviedol, že bolo video natočené ešte v septembri minulého roku. Každopádne, vyzerá to tak, že Britney je už našťastie z najhoršieho vonku.

Video, na ktorom Britney predvádza jógu, si môžete pozrieť — TU —

britney spears

Zdroj/Foto: tmz.com, Instagram/britneyspears,