Iba pred pár dňami bola celá Británia pobúrená z Rihanny, ktorá si pri príležitosti narodenín kráľovnej Alžbety II. nemiestne uťahovala z hlavy Británie a dnes je pod paľbou nelichotivých pohľadov speváčka Lady Gaga. Americká hviezda si zobrala na mušku kráľovnú sŕdc Lady Dianu a čo na to Angličania?

Obľúbená speváčka Stefani Joanne Angelina Germanotta, ktorá sa momentálne chystá na svetové turné, naspievala ešte v roku 2013 skladbu Princess Die (Princeznina smrť), ktorú predviedla na koncertoch v Austrálií. Gaga v nej spieva o zosnulej 36-ročnej princeznej Diane, ktorá zomrela pri tragickej autonehode v roku 1997.

Sama autorka skladby priznáva, že v detstve jej bola Diana veľkým vzorom a nedávno komunikovala aj so samotným princom Williamom ohľadom kampane Heads Together, ktorá sa venuje duševnému zdraviu. V hudobnom počine, ktorý označuje Británia za mimoriadne kontroverzný, hovorí o svojom idole ako o ďalšej ,,mŕtvej blondínke“, pričom poukazuje aj na nezmyselné hltanie liekov, problémy s príjmom potravy alebo samovraždy. Čo hovoríte na skladbu vy?

Zdroj: DailyMail | Foto: Instagram, WallsDesk.com, WallpaperCave | Video: YouTube