Britská verejnosť sa v poslednej dobe zaoberá len jedinou horúcou témou – narodením prvorodeného potomka milovaného princa Harryho a jeho manželky Meghan Markle. V posledných hodinách však zahraničné médiá zaplavujú správy o tom, že sa pred sídlom prominentnej dvojice zhromažďujú záchranné jednotky.

Fanúšikovia slávnej kráľovskej rodiny sú v totálnom vytržení, nakoľko sa môže pôrod bývalej americkej herečky kedykoľvek začať. Mnohí sa dokonca domnievajú, že kráska svoje bábätko už drží v náručí, pričom rodina má z osobných dôvodov príchod potomka pred verejnosťou ešte stále tajiť.

markle

Obrovský šok tak vyvolal príchod sanitky pred anglické sídlo Frogmore Cottage, kde vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu spolu žijú. Na mieste sa majú nachádzať traja záchranári, ktorí by v prípade komplikácií pri pôrode zasiahli. Nad kráľovským sídlom taktiež krúži vrtuľník naznačujúci, že Meghan pravdepodobne v týchto chvíľach zažíva životne dôležité okamihy.

Hoci členovia na želanie budúcich rodičov pred verejnosťou všetky podrobnosti utajujú, viacerí odborníci sú presvedčení, že prítomnosť zdravotníckych jednotiek v okolí ostro sledovaného domu znamenajú, že je pôrod už naozaj na spadnutie!

meghan markle harry

Keďže ale palác informoval, že manželia o narodení potomka podajú oficiálne vyhlásenie až niekoľko dní po jeho príchode na svet, na konkrétne detaily si budeme zrejme musieť ešte chvíľu počkať.

V týchto napätých okamihoch však tehotnej kráske posielajú tisíce ľudí z celého sveta emotívne odkazy plné podpory i strachu – príchod sanitky totiž obdivovateľov kráľovskej famílie potešil i vystrašil zároveň.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

meghan markle

Zdroj: Express.co.uk | Foto: Instagram/pretty_meghan_markle, Meghanmarkle_official