Je hriešny, charizmatický a ženy mu doslova ležia pri nohách. Bradley Cooper, ktorý pred začiatkom tohto roka oslávil 42 rokov, zreje ako víno. Hollywoodsky krásavec sa stal konečne otcom a spolu so svojou partnerkou Irinou Shayk tak vychováva prvorodenú dcérku Leu De Seine Shayk Cooper.

Aj keď patrí Bradley Cooper vďaka svojmu magnetizujúcemu úsmevu, strapatým vlasom a udržiavanej postave k najpríťažlivejším mužom Hollywoodu, nie vždy to tak bývalo. Keď si pred osemnástimi rokmi zahral v seriáli Se* v meste, nikto by ani zďaleka netipoval, že sa o nejaký čas stane snom mnohých žien na celom svete. Dlhšie blond vlasy a jemné strnisko síce nevyzerali zle, no na tohtoročného Bradleyho nemal ten ,,starý“ ani z polovice.

7

S prvými väčšími filmovými úlohami prišla aj zmena imidžu. Herec išiel pod nožnice a nechal si svoju prirodzenú – tmavú farbu vlasov, čo mu zatiaľ ,,seklo“ asi najviac. Držal si ho niekoľko rokov, no s príchodom nominácie na Oscara za film Terapia láskou, sa objavil ako elegán s mierne podrastenými vlasmi.

Okrem koruny krásy prešla zmenou aj jeho postava. Kvôli filmu ,,American Sniper“ nabral za 10 týždňov 20 kíl, vytvaroval si svaly a zmužnel. V roku 2011 získal titul najkrajšieho herca a ,,zlého chlapca“ z filmu ,,Hangover“ ste mohli vidieť aj v snímke Joy, kde si zahral s oscarovou Jennifer Lawrence a Robertom De Nirom. Ach, či je ten Bradley sladký. :)

https://www.instagram.com/p/ohzpUgkXm-/

3 4 5 6 8

2bradley-hlavna snimka

1

Foto : Facebook, Instagram, wallpaperspal.com, pinterest, wallpapersdsc.net