Hollywoodsky fešák Brad Pitt zostane v srdciach svojich fanúšičiek už navždy zapísaný ako ten chrumkavý chlapec s vypracovaným telom, ktorého by chcela mať každá doma. Roky však ubiehajú a z mladícky vyzerajúca lámača ženských sŕdc je dávno muž v rokoch, veď v decembri minulého roku oslávil už svoje 54. narodeniny. No známy herec má zrejme nejaký recept na večnú mladosť, inak si jeho výzor nevieme vysvetliť!

Úspešný herec, ktorého okrem mnohých veľkých filmových úloh preslávili aj vzťahy s kolegyňami z brandže Jennifer Aniston a Angelinou Jolie, ktoré možno pokojne označiť za jeho osudové ženy, sa však veru svojím vekom určite trápiť nemusí, pretože vyzerá stále fantasticky. Predstaviteľ kinohitov ako „Legenda o vášni, Sedem rokov v Tibete, Zoznámte sa Joe Black, Mexičan či Železné srdce“ sa tak straty záujmu o svoju osobu určite obávať nemusí, veď to, že má ešte stále čo ponúknuť, ukázal aj na najnovších fotkách.

Na niektorých z nich totiž stále vyzerá ako ten nezbedný strapatý chlapec s nežným pohľadom, a to isté platí aj o tom, čo skrýva pod svojou košeľou. Veď takýmto telom by sa rád pýšil každý teenager, keby ho mal. Brad tak len potvrdil, že je stále vo forme a po rozchode s Angelinou sa tak po jeho boku určite objaví ešte nejedna hollywoodska kráska.

Brad Pitt

Brad Pitt na nových fotkách

Foto: Instagram