Niekdajší najkrajší muž Hollywoodu a lámač ženských sŕdc Brad Pitt (53) konečne prehovoril o dôvodoch rozpadu jeho manželstva s herečkou Angelinou Jolie (41). Umelec priznáva, že v určitom období mal veľký problém s alkoholom, krízu stredného veku si však nepripúšťa.

V rozhovore pre magazín GQ Style hollywoodsky herec šokoval priznaním, že od strednej školy neprešiel deň, kedy by si niečo nedal – či už to bola marihuana, cigarety alebo alkohol. So všetkým okrem alkoholu podľa svojich slov skoncoval, keď si začal s Angelinou Jolie vytvárať rodinu. V poslednom roku však problémy utápal v alkohole namiesto toho, aby ich riešiť, priznal si Pitt: „Priveľa som pil, stal sa z toho vážny problém,“ povedal.

Ako však zároveň dodáva už pol roka je vraj úplne „čistý“ a dnes pije najmä brusnicový džús. „Mám tie najčistejšie močové cesty v celom Los Angeles, to vám garantujem,“ uisťuje čitateľov Pitt. Mesiace po rozchode s Angelinou Jolie označil za „divné.“ Herec opätovne zdôraznil, že sa chce za každú cenu vyhnúť verejnému praniu špinavého prádla v záujme spoločných detí.

ZdrojGQ | Foto: Twitter