Americký herec s hriešnym telom sa preslávil ešte ako tínedžer muzikálom High School Musical. Rola spievajúceho školáka mu otvorila cestu k prestížnym hereckým rolám a do tohto okamihu hral vo viac než tridsiatich filmoch. Zac Efron má však jednu slabosť a tou sú jeho krásne kolegyne.

 

Ľúbostný život

Má 30 rokov, avšak v osobnom živote sa s láskou nezahráva. Prvý vzťah hollywoodska hviezda zažila pri natáčaní filmu High School Musical, kde sa zahľadel do filmovej partnerky Vanessy Hudgens. Po 5 rokoch svoj vzťah ukončili a herec ďalej hľadal „tú pravú“ v herečkách Lilly Collins, Michelle Rodriguez či modelke Sami Miró. Bohužiaľ, márne.

Nový objekt Zacovho záujmu sa zjavil na nakrúcaní novodobej podoby Baywatchu. Úlohu legendárnej Summer Quin tam stvárnila čiernovláska s uhrančivým pohľadom Alexandra Daddario. Aj keď v rozhovore poprela, že by medzi ňou a príťažlivým kolegom bolo niečo viac, dvojica údajne zdieľala vzájomnú chémiu nielen na pľaci, ale aj mimo neho. Jasným znakom pravdivosti tohto tvrdenia sú fakty, ktoré hovoria ľudia blízki páriku.

zac efron alexandra daddario

Okrem tvrdení boli hrdličky prichytené pri venčení svojich psíkov, prevážaní sa v aute, na oslave Alexandriných narodenín a Zac si nenechal ujsť ani príležitosť verejne zagratulovať svojej vyvolenej veľmi prítulnou fotkou na Instagrame. K jednej z ďalších herečkiných snímok v šatách spolu s jej psom dokonca napísal kompliment: „Dve kočky.“ Už to snáď nemôže byť jasnejšie!

zac efron alexandra daddario

zac efron alexandra daddario

zac efron alexandra daddario

zac efron alexandra daddario baywatch

zac efron alexandra daddario

zac efron alexandra daddario

zac efron alexandra daddario

Zdroj: elle.com, people.com, ranker.com | Foto: Instagram