Úspešná Dara Rolins búra všetky predsudky o tom, ako by mali vyzerať ženy po štyridsiatke. Hoci očarujúca speváčka len nedávno oslávila 46. narodeniny, svojím vzhľadom i postavou by mohla pokojne konkurovať aj o polovicu mladším dievčatám. Speváčkine najnovšie príspevky sú totiž jasným dôkazom toho, že populárna slovenská kráska má ešte stále čo ukázať!

V poslednej dobe sa zdá, že módna diva je z rozchodu s Rytmusom naozaj zahojená. Dokonca už utíchol aj všetok ten mediálny chaos, ktorý sa celé mesiace točil len okolo krachu ich partnerstva. Dnes je situácia celkom iná a Dara sa fanúšikom s obľubou znovu ukazuje v plnej sile! Po tom, ako pred pár dňami prekvapila obnaženým telom priamo pred zrkadlom, neprestáva naďalej provokovať.

dara rolins

Večne usmiata Rolins sa rozhodla zapózovať si pred objektívom počas jednej zo svojich obľúbených činností. Už pri pohľade na jej postavu a dokonalé krivky je jasné, že naša slovenská hviezda sa rada venuje rôznym pohybovým aktivitám vrátane meditačného cvičenia či jógy.

Svojich sledovateľov na sociálnej sieti teda potešila netradičnou snímkou, ktorá sa zrodila práve pri tejto činnosti. Speváčka na fotke pózuje takmer polonahá, pričom je otočená chrbtom. A práve jej chrbtica vyvolala u fanúšikov poriadny rozruch. Mnohí ľudia sú doslova ohúrení tým, ako krásne má Dara vyrysované telo i celé pozadie. Veď posúďte sami  – takéto niečo sa nevidí len tak často!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

dara rolins

dara rolins

Zdroj: Instagram/Dararolins_vermi | Foto: Instagram/Dararolins_vermi