Ak si ešte pamätáte, prednedávnom sme vás informovali o novom singli česko- slovenského boybandu UNITED 5 a dnes vám s radosťou predstavujeme ich videoklip „Can you hear me“!

Česko – slovenskí fešáci Mário Bendík, Matt  Bláha, Peter Juhás, Norbert Brand a Marthy Duffek nakrútili klip, do ktorého vložili celé srdce! Marthy a Matt sa okrem iného predviedli aj ako muzikanti na hudobných nástrojoch a všetci túto pieseň venovali svojim blízkym do neba.

„Klip nemá jeden priamy príbeh. Pesnička je totiž tak silná, že by to bolo asi aj zbytočné. Jednoducho sme sa snažili zo seba dostať čo najviac skutočných pocitov. Spolupráca bola výborná so správnou rodinnou atmosférou. A popri nakrúcaní sme čo to v štúdiu vyzistili. Celkom ma zaujalo, že tam týždeň pred nami nahrávali One Republic.“ Vraví Peter. Chlapci nakrúcali klip v špičkovom pražskom štúdiu počas 12. hodín pod taktovkou režiséra Patricka Krischnera. Spoluprácu si veľmi pochvaľovali najmä z dôvodu, že mali možnosť zahrať si na hudobných nástrojoch, ktoré sú ich srdcovými záležitosťami.

Už na prvé počutie je skladba melancholická a nepochybujeme, že si nájde veľkú odozvu najmä u ženského publika. „Vzhľadom na to, že táto pesnička je naozaj emotívna a krásna, je klip zámerne spracovaný v jednoduchšej línii. My spievame v štúdiu, Marthy hrá na klavíri, Matt hrá na gitare. A v prestrihoch sú spomienky na minulosť. Veríme, že sa vám to bude páčiť. Bola to naozaj makačka, ale stálo to za to a veľmi nás to bavilo.“ Uzavrel Norbert Brand.

DSC01636

Ak ste si aj vy zamilovali zoskupenie UNITED 5, potešíme vás. Už onedlho plánujú vydať akustickú verziu ich prvého singlu „Longest Summer“ a rovnako aj debutový album. A my nepochybujeme, že sa máte na čo tešiť.

https://www.youtube.com/watch?v=9xPmAOJ1qos&feature=youtu.be