Boris Pršo je jedným z redaktorov, ktorý pravidelne spovedal nielen slovenské či české celebrity, no trúfol si aj na svetové hviezdy, ako Will Smith, Margot Robbie, Ed Sheeran či Eddie Redmayne. Všetko sa však zmenilo jeho neočakávaným kolapsom spred pár mesiacov, pričom je pre Borisa momentálne prioritou predovšetkým vlastné zdravie. Ako sa však zdá, obľúbený redaktor má v rukáve ďalšie tromfy, medzi ktoré jednoznačne patrí aj doteraz nezverejnený rozhovor s Darou Rolins. 

Markizácky moderátor je viac ako vhodný na vyspovedanie osobností zo slovenského či českého šoubiznisu. Boris má totiž v sebe charizmu a prirodzenosť, ktorá mu umožňuje komunikovať s hviezdami s absolútnym nadhľadom a častokrát sa zabudne, že v blízkosti sú zapnuté kamery.

Televízia Markíza si všimla jeho vzácne schopnosti a rozhodla sa mu dať viac priestoru, pričom vznikol nový program “Pršo live.“ Zatiaľ sa stihla nakrútiť iba jedna epizóda s Darou Rolins, ktorá s Borisom strávila celý deň a postupne mu prezradila intímnosti zo svojho života.

Bohužiaľ, život je nevyspytateľný a Boris sa náhle dostal na pokraj smrti. Keďže niekoľko mesiacov tvrdo pracuje na uzdravení, z úcty k nemu sa televízia rozhodla záznam so slovenskou speváčkou schovať do šuflíka. Po dohode s Pršom sa však exkluzívny rozhovor s Darou dostal na svetlo sveta.

Pršo live – rozhovor s Darou Rolins

Zdroj: Youtube | Foto: YouTube, Facebook