Obľúbený redaktor Boris Pršo sa po mŕtvici vytratil z televíznych obrazoviek, pričom celé Slovensko verilo v zlepšenie jeho zdravotného stavu. Ako sa však zdá, s príchodom jari sa konečne usmieva už aj sympatický markizák, ktorý na sociálnej sieti Instagram zverejnil vskutku vtipné video.

Koho je tá hriešne tancujúca riťula? Dievčence, sympoša Borisa Prša humor či túžba po umení rozhodne neopúšťa ani po zdravotných problémoch, práve naopak. Tentokrát sa markizák vydal na predstavenie fantastického muzikálu Atlantída do rozprávkových Bojníc.

Tu sa stretol so svojimi priateľmi Patrikom Vyskočilom, Natáliou Hatalovou či Lukášom Adamcom, ktorý mu na ulici predviedol aj kúsok zo svojho tanečného umenia. To sa mu dokonca podarilo zachytiť v krátkom videu, s ktorým sa podelil aj na sociálnej sieti Instagram.

Okrem toho však s pokornými slovami publikoval aj snímku s hercami:,,Výborná zostava Atlantídy dnes v Bojniciach. Zlatíčka moje. Teším sa z vás. Ak to u vás hrajú a môžete, rozhodne choďte. Treba vidieť a počuť,“ napísal k fotografii dojatý Boris.

Tanečná kreácia a’la Lukáš Adamec :)

 

Zdroj: Instagram/BorisPrso