Už sa na to nemôže pozerať! Uplynulý sobotný večer patril na Slovensku kráse a voľbe Miss 2017. Dvanásť nádherných dievčat sa počas galavečera predviedlo v jedinečných šatách, plavkách, no prvenstvo si mohla odniesť iba jedna. Kráľovnou krásy sa pre tento rok stala ryšavka Hanka Závodná, avšak omnoho väčšiu pozornosť si získala finalistka, ktorá sa na stupienku víťazov vôbec neblysla.

Finalistka Dominika Dávidová, ktorá sa v roku 2016 objavila v súťaži Miss Slovensko na pozícií náhradníčky, patrila v súčasnom ročníku k najvýraznejším tváram galavečera. Aj keď 23-ročná Levičanka nezískala žiadne z ocenení, diváci pri televíznych obrazovkách si ju pre ,,korpulentnejšiu“ postavu oproti ostatným finalistkým doslova vychutnali a na sociálnych sieťach či v diskusiách jej zanechali množstvo nelichotivých odkazov. Napriek ľudskej hlúposti sa stala z Dominiky jedna z najvýraznejších tvári Miss 2017 a na jej obranu sa postavilo množstvo mužov i žien, ktorí sa neboja povedať svoj názor. Na plné ústa ho vyslovil aj politik a multiotecko Boris Kollár, ktorý neprajníkom sympatickej modelky venoval štipľavý odkaz:

,,Dominika Davidová, klobúk dole pred tebou!!! Už mi lezú všetci na nervy s ohováraním.. Skriňa, tank, pneumatika, buldozér, všetci si môžete akurát tak….. Ruku na srdce, ako vyzeráme my? Sme dokonalí? Všetky ste modelky? Všetci hejteri sú modelkovia? Svet nie je čiernobiely a garantujem vám, že v národe je určite viac žien s takouto postavou ako s 90/60/90, tak sklapnite už! Za mňa je víťazka Dominika, má tú váhu trošku naviac, ale nehanbí sa, hrdo sa odprezentovala, čo je veľmi sympatické, a keď už ja sa za seba môžem vyjadriť, tak mne osobne sa páči ak žena má riťku (keď má cici aj rici). Je to pekné a hlavne ženské, nechcem mať chalana :-)))) a obúchať sa o každú kosť :-)))),“ napísal na sociálnej sieti Facebook. A my nemôžeme nesúhlasiť!

Foto: Facebook, Instagram