Najvyťaženejší otecko na Slovensku sa už zjavne nemohol pozerať na ľutovanie sa jednej z mamičiek jeho detí. Reč je o Barbore Balúchovej, ktorá sa s obavami o vlastné dieťa podelila s fanúšikmi na sociálnej sieti. Boris ku všetkému zaujal triezvy postoj a otvorene pomenoval ten najväčší problém. 

Len pred pár dňami sme vás informovali o nepríjemnom zážitku Barbory Balúchovej, keď si jej malého Alexa chcela počas nakupovania odfotiť jedna zvedavá fanynka. Celá situácia nenechala chladným ani Borisa Kollára, ktorý sa k situácii patrične vyjadril.

„Ak sa rozhodnem informovať a denne dať 10 fotiek zo svojho života, tak sa nepôjdem sťažovať na stratu súkromia opäť na FB, kde ho denne svojimi postami strácam,“ píše. „Ja teraz nenapadám Barboru, ona sa rozhodla dať tam všetko, tak nech sa nediví, že sa potom takéto veci dejú. A skutočne sa rozčuľovať, že si niekto urobí fotku Alexa, keď ho aj tak vidíme všetci aspoň v 10tich polohách denne, tak asi už nie je čo skryť pod strieškou kočíka,“ zamyslel sa politik, ktorý tým vlastne potvrdil, že si za všetko môže práve samotná mamička.

„Toľko môj pohľad, ale tá pani bola fakt drzá a neslušná a ja sa pýtam – nemôžeme si za to tak trošku aj sami?“ uzavrel svoje vyjadrenie, ktorým si získal množstvo pozitívnych odpovedí. Aký je váš názor? Je potrebné sa zamyslieť, čo všetko zdieľame na sociálnych sieťach?

Foto: Facebook