Matej „Sajfa“ Cifra a Adela Banášová tvorili jednu z najikonickejších moderátorských dvojíc slovenských médií. Napriek tomu, že to medzi nimi postupne vybledlo, na ich ŠPECIÁLNE priateľstvo spomína Sajfa stále rád.

Symaptický moderátor prijal pozvanie do webovej relácie #tbt, kde rozpovedal svoj príbeh. Hovoril o tom, ako sa dostal k moderovaniu a s úsmevom si zaspomínal aj na ex kolegyňu – Adelu. Sajfa dokonca priznal, že ich priateľstvo bolo výnimočné a s blondínkou si skvele rozumeli. 

adela a sajfa

Existujé však čisté priateľstvo medzi mužom a ženou? Sajfa sa vyjadril aj k tomu, či medzi ním a Adelou došlo k niečomu intímnejšiemu. ,,My sme mali spolu veľmi dobrý vzťah a radi sme spolu trávili čas. Ale akože, chodenie spolu, do toho to neprerástlo. Ale suchá pusa bola. Bolo to už veľmi, veľmi dávno, ale obom sa nám to páčilo,“ zdôveril sa moderátor.

Celý rozhovor Matúša Krnčoka so Sajfom v relácii #tbt

Dvojica zabávačov z Fun rádia dnes už vraj v kontakte nie je. Ako prezradila Adela Vinczeová – to, že si obaja našli partnerov, ich odcudzilo. Celé vyjadrenie k stroskotaniu vzťahu Adely a Sajfu si môžete prečítať >>>TU<<<.

Zdroj: YouTube | Foto: Facebook