Dušan je už iba kúsok od svojho ,,životného preteku“. Už tento víkend, 3. októbra, sa postaví na štartovú čiaru majstrovstiev sveta v populárnom prekážkovom behu Spartan Race!

Športový vrchol sezóny je to nielen pre neho, ale aj pre stovky iných odhodlaných športovcov, ktorý si pri Lake Tahoe v Californii zmerajú svoje sily. Dušan nezanedbáva tréning ani v Amerike, práveže sa pripravuje ešte viac. Spolu so svojím tímom denno – denne zdoláva kopce v Squaw Valley a zvyká si na nadmorskú výšku, či časový posun. Avšak aj ,,majster tesár“ občas potrebuje prestávku a oddych. Spolu s ostatnými sa pred pár dňami vybrali do neďalekého San Fransisca. Na vlastné oči si prehliadli nielen ,,Golden Gate“, ale navštívili aj ,,Coit Tower“, odkiaľ mali veľkomesto ako na dlani. Nestratili sa ani na ,,Lombard street“ a bruchá si naplnili v Čínskej štvrti. Po dobrom obede nasleduje dezert a podľa Dušanových slov bol taký dobrý, že len kvôli cheesecake-u z miestnej Cheesecake faktory sa sem určite vráti. Ich poslednou zastávkou bolo miesto nazvané ,,Pier 39″, mólo pre šantiacich tuleňov, odkiaľ bol pekný výhľad na povestný ,,Alcatraz“.

Dosť bolo zbytočných rečí, pozrite si to radšej v priloženom videu, kde sa Dušan opäť ,,hecol“ ako začínajúci video – profesionál 🙂

PS: Všetci z redakcie držíme prsty! Sledujte náš web a spoločne uvidíme, ako to s Dušanom dopadne 🙂

Unikol vám nejaký článok o Dušanovi? Prečítajte si ich:

Dušan Zapalač – cesta za svojím snom, časť prvá

Dušan Zapalač – cesta za svojím snom, časť druhá

Dušan Zapalač – cesta za svojím snom, časť tretia

Dušan Zapalač – cesta za svojím snom, časť štvrtá

Dušan Zapalač – cesta za svojím snom, časť piata