Toľko sa o nej hovorilo, až z nej vzniklo fiasko. Reč je o svadbe storočia pod krídlami Martina Jakubca a jeho milovanej Božanky. Spevák síce tvrdí, že to žiadny trapas nebol, no jeho svadobné video naznačovalo niečo iné. Čo je ale v tejto veci zarážaujúce, že sa dvojica možno oficiálne ani nevzala!

Určite ste si všimli, že už v sobotu médiá zaplavili zábery zo svadby, ktorá sa konala na Bratislavskom hrade – bodaj by nie, keď na dostupných fotkách či videách vidno samých fotografov. Avšak ešte pred samotným dňom D Jakubec šokoval informáciou, že sa už s Božankou zobrali v Belehrade. Je to ale pravda?

Martin Jakubec

Napriek tomu, že spevák na svojom Facebooku neváhal publikovať snímky zo soboty, ktorými sa pred fanúšikmi pochválil, po momentkách z oficiálneho sobáša z Belehradu nie je na jeho profile ani chýru, ani slychu, čo je naozaj veľmi podozrivé. Jakubec sa totiž vždy veľmi rád delí s významnými udalosťami svojho života.

Ďalším dôkazom o tom, že Martin a Božanka nie sú manželia, by mohla byť skutočnosť, že blonďavá speváčka na Facebooku vystupuje stále pod priezviskom Verešová. Žeby len neriešila sociálne siete alebo na priezvisko Jakubcová nemá ani právo? Čo si o tomto celebritnom páre myslíte vy? Dajte nám vedieť do komentárov na Facebooku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Martin Jakubec

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Facebook/Martin Jakubec