Od novembra, ako prebehla dlho avizovaná svadba storočia spevákov Martina Jakubca a Božanky Verešovej, sa táto dvojica zrazu stala jednou z najsledovanejších. Avšak je kontroverzný pár manželmi aj oficiálne na papieri?

Okolo svadby Martina Jakubca a Božanky Verešovej sa už toho nahovorilo veľa. Okrem iného sa mnohí ľudia po 17. novembri 2018, kedy si párik povedal áno, začali domnievať, že hudobníci to na verejnosť len hrali a v skutočnosti manželmi vôbec nie sú, pričom ich podozrievali aj z fiktívnej svadobnej cesty. Jakubec však doposiaľ všetky podobné fámy vyvracal, dokonca chcel so svojou manželkou za peniaze vysielať se* naživo.

jakubec bozanka

Najnovšie sa ale veľmi nenápadne dostala na povrch informácia, ktorá hovorí, že Martin a o 30 rokov staršia Božanka manželský sľub nikdy nezložili, spevák blondínku navyše označil len za svoju kolegyňu, priateľku a nič viac. A to všetko po tom, ako mu na Instagrame istá fanúšička položila niekoľko otázok. ,,Aký máte vzťah s Božankou! Máte sa radi? Milujete sa? Priťahuje 5a? Trochu tomu nerozumiem (tej svadbe), ako je to s citmi,“ napísala svojmu obľúbencovi.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Hudobník sa následne vyjadril, že by rád natrafil na ženu, ktorá by bola hodná vzťahu. ,,Rád by som takú našiel, len žiadna ma zatiaľ nenašla, nepochopila, ani neohúrila… Snáď raz,“ šokoval na svojom Instagrame kontroverzný Slovák, čo zaklincoval reakciou na ďalšiu otázku, či teda nie sú s Božankou manželmi. ,,Nie,“ stroho napísal. Čo myslíte, ako to teda medzi ním a Božankou je? Napíšte nám svoj názor do komentárov na Facebooku.

Zdroj/Foto: Instagram/martinjakubec_official