Kauza, ktorá sa vytvorila medzi Jasmínou Alagič, Patrikom Vrbovským a Darou Rolins zasiahla celé Československo. Aktuálne najviac rozoberaná téma nabrala na obrátkach po tom, čo úspešná speváčka zverejnila vyjadrenie o jej smútku po zrdvujúcom rozchode.

Sú stále priatelia? Táto otázka trápi zrejme každého fanúšika bývalej dvojice, ktorá len prednedávnom ohlásila ukončenie 7-ročného vzťahu. „Neuvidíte nás plakať ani hádzať na seba špinu,“ zneli slová známeho rapera predtým, ako priznal nový románik s moderátorkou Jasmínou Alagič.

Neskôr však svetlo sveta uzreli jeho ďalšie vety, ktoré nečakala ani samotná Dara. „To, kedy a kde sme sa stretli prvýkrát a ako to začalo, si necháme pre seba. Bolo to to najsilnejšie, čo som v živote zažil a behom minúty som cítil, že si❤,“ napísal Patrik na sociálnu sieť počas narodenín jeho novej lásky.

Ako však dokazuje spoločná fotografia rapera s pôvabnou moderátorkou z roku 2015, ich prvé stretnutie prebehlo omnoho skôr, než ukončil vzťah s jeho vtedajšou partnerkou. Viac informácií nájdete >>>TU<<<

Ako rana z jasného neba prišiel odkaz od smutnej Dary, ktorá nezvládla príval zamilovaných vyznaní zo strany jej ex-partnera. To však spôsobilo obrovský mediálny výbuch, na ktorý sa rozhodol zareagovať aj bulvárny expert pre Extra.cz.

Komentár bulvárneho experta

Oni poskytli nejaké oficiálne vyjadrenie, v ktorom je, že sú priatelia a že nikto tretí v tom rozhodne nie je. To je také to oficiálne vyjadrenie. Čo je pravým dôvodom rozchodu a či tam bol niekto tretí, to si môžeme, samozrejme, iba domýšľať, ALE tá pravdepodobnosť, že tam Jasmína v tej dobe už bola, je dosť vysoká,“ preniesol na adresu mediálnej trojice.

Okrem toho si posvietil aj na Rytmusove správanie, ktoré je aktuálne kritizované najmä sledovateľmi známej blondínky. „Oni si neuvedomujú, že pred siedmimi rokmi robil to isté s Darou.“

Nevynechal ani samotnú Rolins a zareagoval na jej smutný príspevok, ktorý zverejnila na Instagrame. „Ja si myslím, že títo dvaja ľudia si prechádzajú niečim, čo veľmi bolí. Po siedmich rokoch je to čerstvý rozchod, aj keď Rytmus niekoho má a ja si myslím, že tie slabšie chvíľky určite má alebo ho to, samozrejme, bolí. Neboli by to ľudia, keby to nebolelo.“

Nakoniec načrtol aj možné dôvody rozchodu, ktoré podľa neho najviac zamiešali karty. „Dôvodov môže byť viacero. To, že sa zamiloval do niekoho mladšieho. To, že mu Dara vo svojom veku asi už neprinesie dieťa na svet. Je to sedemročný vzťah a tí ľudia sa nikam neposunuli- neposunuli sa svadbou ani dieťaťom, nemali si už asi čo povedať,“ dodal.

Foto: Instagram l Zdroj: Extra.cz