Miro Jaroš sa stal jedným z najúspešnejších interprétov na Slovensku. Vďaka svojim skladbám, ktoré pripravuje pre tých najmenších, si získal široké publikum detí a koncerty, ktorých sa pravidelne zúčastňuje, sa vypredávajú rýchlejšie než v období, keď talentovaný spevák pôsobil v speváckej šou Superstar.

To, čo sa stalo na jednom z jeho posledných vystúpení, však nikto nečakal. Na pripravovanom konterte v Bojniciach sa odohrala dráma medzi ním a organizátorom, ktorý rozšíril informáciu o Mirovej neprofesionalite. Podľa jeho slov odmietol peniaze za vystúpenie a rozhodol sa, že v daný deň so svojou kapelou nevystúpi. Dav rozzúrených mamičiek s deťmi sa okamžite oprel do očierneného interpréta a väčšina z nich sa pobrala domov.

Pravda však vyplávala na povrch po tom, čo Jaroš zverejnil šokujúci príspevok na svojom Instagrame: „Túto fotku sme si spravili šťastní, že vám ideme hrať na festivale v Bojniciach. BOHUŽIAĽ, naše vystúpenie NEBUDE. Organizátor zmluvné podmienky nedodržal, napriek našej vôli vyhovieť jeho prosbám o druhú šancu. Podľa jeho slov je všetko v poriadku a tí, čo ste sa na nás tešili, môžete lístky vrátiť na mieste, kde ste ich zakúpili. Toto sa stalo prvýkrát. Sme smutní a sklamaní presne ako vy ? Premýšľam, čo s tým…. Idem zavolať nášmu organizátorovi koncertov a pokúsime sa tu vybaviť náš vlastný koncert v rámci TURNÉ 3 a vynahradiť vám zlyhanie organizátora dnešnej akcie☹️. Je nám to ľúto.

Hádka medzi Jarošom a organizátorom akcie sa však vyhrotila natoľko, že sa obľúbený spevák rozhodol vystúpiť na pódium a pred rozzúreným davom obhájiť svoje meno. Drsná výmena názorov sa odohrala priamo pred zrakmi malých fanúšikov, ktorí so slzami v očiach prosili o obľúbené pesničky. Zrejme práve detský plač obmäkčil známeho superstáristu, ktorý sa neskôr rozhodol z vlastných peňazí zaplatiť kapelu a vystúpiť na vlastné náklady.

Nakoniec sa k celej situácií vyjadril príspevkom, ktorým dojal všetkých sledujúcich: „BOJNICE. Dnes ste ma zachránili? Ešte nikdy v živote som necítil takú podporu od vás – mojich fanúšikov, ako dnes. Vďaka vám, že ste ma podržali, sa koncert uskutočnil. Vďaka vám, ľuďom, ktorí si prišli ku mne vypočuť môj názor na celú túto situáciu, vďaka pánovi, ktorý mi najprv prišiel vynadať a po vypočutí si môjho pohľadu na vec ma povzbudil a povedal mi – choď na pódium a bráň svoju česť. Vďaka mamičke v bielom, ktorá sama vyšla na pódium a vysvetlila ľuďom, ako to celé bolo ešte predtým, ako som prišiel pred vás ja. Toto sú moji dnešní HRDINOVIA! Vy ste mi dnes všetci ukázali, že v ľuďoch je obrovské dobro? Vy, zvukár, ktorý odmietol vypnúť môj mikrofón počas môjho príhovoru, napriek tomu, že mu to organizátor prikázal. Koncert som odohral bez nároku na odmenu. Želám si, nech sú peniaze vrátené ľuďom, ktorí medzičadom odišli, ľuďom, ktorí sa cítia oklamaní. Želám si, nech sú vyplatení zvukári, ostatní učinkujúci, všetci, ktorí si to zaslúžia za prácu, ktorú na tomto festivale odviedli. A želám si ešte jedno – neželajme si zlé veci. Neprajme organizátorovi nič zlé. Prajme mu, nech sa z tejto skúsenosti poučí. Buďme k sebe féroví, držme slovo, berme svoje záväzky vážne a majme sebareflexiu, keď spravíme chybu. PS: Posielam silné objatie pani v pokladni, ktorá za nič nemohla a prežila si tam s nahnevaným davom naozaj rušné chvíle. ?“

Foto: Instagram l Video: YouTube