Prominentný pár Štefan Skrúcený a Erika Judínyová sa 20. mája stali rodičmi malej princeznej, ktorú pomenovali Ella. Spoločný potomok obľúbených moderátorov by sa dal nazvať zázrakom. Za vysnívaným bábätkom totiž osud pripravil manželom neľahkú cestu.

V septembri prijal Štefan Skrúcaný pozvanie svojich kolegov Romana Pomajbu a Andyho Krausa do podcastovej šou Oteckovia po 50-tke, kde sa spoločne uvoľneným spôsobom porozprávali o radostiach a strastiach rodičovstva. Nie je žiadnym prekvapením, že hlavnou témou bola Štefanova takmer polročná dcérka.

judinyova skrucany

Zabávač a herec sa vo veku 60 rokov teší z troch dospelých detí, kým jeho manželka Erika Judínyová zažíva v poste rodiča premiéru. Moderátorka Smotánky po dieťatku veľmi túžila, a keďže sa nedarilo, pár vyhľadal odborníkov vo Viedni – tam nasadili 49-ročnej kráske výživové doplnky.

,,Po roku a pol sme však už ani nečakali, že to príde. A stalo sa. Dokonca sme tomu neverili. Boli tam také náznaky, že sa to nepodarí. Nechcem hovoriť o jemnom krvácaní alebo tak… Ale išli sme na vyšetrenie s tým, že to asi nie je reálne a oni nám povedali, že je a je to normálne. A proste to vyšlo,“ prezradil hrdý otecko priateľom v podcaste, v ktorom sa taktiež priznal, že tehotenstvo svojej manželky tajil aj pred najbližšími, čo mu vraj robilo problém.

Erika judinyova brusko

Párik sa najskôr vysporiadal s médiami a o niečo neskôr medzi seba privítali dcérku Ellu, ktorá sa na svet vypýtala náhle. A i keď má takmer 50-ročná mamička za sebou sekciu, netrvalo dlho, než sa atraktívna blondínka opäť vrátila na obrazovky televízie Markíza. Avšak manželia zabudli na jednu maličkosť, a to opatrovateľku.

,,Som s ňou praktický stále. Dokedy bola Erika doma a mala od televízie prestávku, nejak sme to vykrývali. Odkedy však od septembra začala robiť, ja som si uvedomil, že sme nestihli zohnať pani k malej. Tak som z noci na ráno vhupol na pozíciu opatrovateľky,“ prezradil moderátor, ktorý trávi s bábätkom hromadu času a aktívne polovičke pomáha.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: podmaz.sk | Foto: YouTube – Televízia Markíza, Instagram/TV JOJ, tvmarkizaofficial