Nadšení fanúšikovia obľúbeného markizáckeho seriálu Oteckovia už doslova odpočítavajú dni do veľkolepého návratu vydareného programu. Po krátkej odmlke sa tak na obrazovky znovu vracajú obľúbené postavy s novými príbehmi. Blížiaci sa príchod tretej série nenechal chladných ani divákov TV Markíza.

Príbehy štyroch veselých otcov a ich blízkych doslova trhajú rekordy v sledovanosti a bezkonkurenčne sa zaradili medzi najúspešnejšie slovenské projekty. Oznámenie o ukončení druhej série preto mnohých zarazilo, pričom niektorí diváci sa obávali najhoršieho. Seriál však pokračuje ďalej a jeho tvorcovia sľubujú veľké zmeny.

Oteckovia

Do deja Oteckov by mali vstúpiť nové tváre, ako napríklad bývalé farmárky Lucia Lula Gachulincová a Lucia Mokráňová, či očarujúca speváčka Veronika Strapková. Okrem toho sa môžeme tešiť aj na malého anjelika Vlaďku, ktorú v poslednej časti druhej série porodila Lucia. Smutnou správou ale zostáva skutočnosť, že sa budeme musieť rozlúčiť s obľúbenou seriálovou Lindou. Keďže herečka Mária Bartalos si už naplno užíva svoje prvé tehotenstvo, rozhodla sa markizácky program opustiť.

Maria Bartalos

Pokračovanie Oteckov je teda naplánované na pondelok 14. januára 2019, pričom o tejto správe sú diváci informovaní aj prostredníctvom sociálnych sietí. Po zverejnení statusu jednej z hlavných postáv Vlada Kobielskeho sa tak na návrat milovaných hrdinov doslova pretrhlo vrece s pozitívnymi ohlasmi – diváci v tom majú absolútne jasno a modro-žltej televízii posielajú samé odkazy.

Reakcie divákov

„Ja sa teším úplne najviac. To keď tento seriál skončí, tak ja neviem, čo budem robiť. Žiadny iný ja neviem porovnať s týmto. Proste TOP,“ odkazuje verná fanúšička, ktorá si očividne už večery bez sledovania Oteckov nedokáže ani predstaviť. „Konečne budeme mať čo pozerať,“ podporila ju ďalšia diváčka.

„No kto by sa netešil na vaše vypchané bruchá,“ dodala jedna z komentujúcich na margo úsmevných scénok, kde sa chalani prezliekli za tehotné partnerky. Zdá sa teda, že tento ťah Markíze poriadne vyšiel, o čom svedčí ďalšie množstvo pozitívnych reakcií od divákov, ktorým Oteckovia už neodmysliteľne prirástli k srdcu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Oteckovia

Oteckovia

Zdroj: Instagram/Vladokobielsky | Foto: Instagram/Vladokobielsky, Maria_bartalos,