Manželia Bičanovci sa na súdnom pojednávaní opäť nedohodli, a tak ich stále nerozviedli. Za dverami súdnej siene sa ozýval krik a nahnevaná Edita napokon odkázala svojmu ešte stále manželovi tieto slová!  

Manželstvo Bičanovcov je už neoficiálne minulosťou a moderátor žije v spoločnej domácnosti s mladou milenkou Michaelou, ktorá už absolvovala množstvo akcii spolu s Andrejovými deťmi. Oficiálne však naďalej figurujú ako životní partneri, keďže ani posledné rozvodové konanie nebolo úspešné. Manželia prišli podľa informácii Plusky oddelene a celý čas pred pojednávacou miestnosťou mlčali.

Za dverami súdu sa však emócie prejavili naplno v podobe kriku, hádok a ozývalo sa rázne napomínanie sudkyne. Po skončení súdu odišiel nespokojný Bičan okamžite preč, zatiaľ čo manželka Edita ostala postávať na chodbe a svojmu manželovi poslala tvrdý odkaz: „Máme odročenie. Manžel stále nepochopil, že spolu máme dve deti a v ich záujme sa musíme naučiť vychádzať si v ústrety. Vyhrážkami sa riešiť nič nedá a už vôbec nie starostlivosť o deti,“ zneli jej prekvapivé slová, ktoré zrejme neostanú bez odozvy. Zdá sa, že manželia sa nedokážu v téme detí vôbec zhodnúť a budú si tak musieť súdne ťahanice zopakovať.

Bičanovci v čase, keď tvorili šťastnú rodinu
Moderátor si užíva lyžovačku s Michaelou a deťmi

Zdroj: pluska.sk | Foto: Facebook, markiza.sk