Je pravdou, že každé kolo obľúbenej šou Tvoja tvár znie povedome je plné prekvapivých momentov, či už po speváckej, tanečnej alebo komickej stránke, no toto zrejme nikto nečakal. V najbližšej časti si totiž na stoličku porotcu Dana Dangla zasadne úplne niekto iný.

V tretej sérii šou Tvoja tvár znie povedome sa od jej začiatku objavovali štyria stáli porotcovia – Zuzana Fialová, Mário Kuly Kollár, Andrej Bičan a Dano Dangl. A práve posledného menovaného pána vraj v najbližšej časti neuvidíme.

Tvoja tvár znie povedome

Ako informovala portál Topky.sk PR manažérka TV Markíza Lenka Horáková, Dano bol počas natáčanie odcesetovaný v zahraničí, pričom o jeho výjazde vedel štáb už na úvod spolupráce. A kto tak obľúbeného herca a zabávača nahradí? Dámy, držte si klobúky, na Danglovom mieste sa objaví česká speváčka Helena Vondráčková!

Tvoja tvár znie povedome

 „Speváčku Helenu Vondráčkovú sme pozvali do poroty aj kvôli jej skúsenostiam z poľskej šou Tvoja tvár znie povedome, ale hlavne je to československá spevácka legenda, ktorá je erudovaná hodnotiť spev a bola prínosom pre účinkujúcich svojimi radami a postrehmi,“ objasnila výber Danovej náhrady Lenka Horáková. Ako pôjde speváckej dive porotcovanie, uvidíme už nasledujúcu nedeľu.

Zdroj: Topky.sk | Foto: Facebook, YouTube