Svetoznáma spevácka dvojica Beyoncé a Jay-Z vyrukovala s neuveriteľne lákavou ponukou, aká v šoubiznise nemá obdoby. Prominentný manželský pár totiž fanúšikom ponúka možnosť doživotne sa zúčastňovať ich koncertov úplne zadarmo. Stačí na to splniť jedinú podmienku.

Talentovaná speváčka už dlhodobo vyznáva zdravý životný štýl, čomu začala prispôsobovať aj úspešnú kariéru. Spolu s manželom sa najnovšie rozhodli osloviť ľudí z celého sveta, aby sa pridali na stranu vegánskeho štýlu stravovania. Pokiaľ sa teda aspoň na jediný mesiac stanete vegánom, dostanete priamo od Beyoncé príležitosť získať bezplatné vstupy na jej a manželove koncerty.

beyonce

Pôvabná hudobníčka prostredníctvom profilu na sociálnej sieti zverejnila atraktívnu výzvu týkajúcu sa programu Greenprint Project, ktorej súčasťou sú úlohy potrebné pre získanie lístkov. Exotická kráska od záujemcov žiada, aby si do jedálnička zaradili čisto rastlinné raňajky či v určený deň v týždni úplne vynechali mäsitú stravu.

Každý účastník súťaže o lístky si musí priebeh vegánskeho mesiaca, samozrejme, aj zdokumentovať, aby mohol neskôr speváčke poskytnúť reálne dôkazy. Na konci celého procesu manželia Beyonce a Jay-Z vyžrebujú jedného šťastlivca, ktorý si už po zvyšok života bude môcť dosýta užívať koncertné vystúpenia talentovaných umelcov a to všetko úplne zadarmo.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

beyonce jay-z

beyonce

Zdroj/Foto: Instagram/beyonce