Žena mnohých tvárí, ktorá vždy príde so zaujímavým nápadom. Jej talent a krása sú zárukou, že akýkoľvek projekt, do ktorého sa pustí, bude trhákom. V spolupráci s HBO sa tak Beyonce postará o rozruch už dnes večer!

Speváčka tento týždeň uverejnila na svojom Instagrame teaser upozorňujúci na jej projekt s názvom „Lemonade“, ktorý má byť svetu odhalený 23.04. o 21:00, prostredníctvom televíznej stanice HBO zdarma.

Bey II

Beyonce neposkytla fanúšikom ani verejnosti viac informácií, takže je možné len hádať, o čo vlastne pôjde. Promo nového albumu alebo svetového turné? Dokument? Niečo úplne iné a nečakané? V programe HBO bola pre Beyonce a jej „Lemonade“ vyčlenená hodina vysielacieho času. Potom budú nasledovať tradičné seriály, ktoré taktiež, na celý víkend, sprístupní stanica divákom zdarma.

Bey III

Kreatvita sa krásnej speváčke naozaj vypláca. Je jednou z najbohtaších a najvplyvnejších žien súčasnosti, na jej album a songy čakajú milióny fanúšikov a okrem hudby sa venuje napríklad aj móde (značka House of Dereon a Ivy Park Clothes).

Pri svojej neúnavnej práci za rok zarobí viac ako 50 miliónov dolárov. A ako sa zdá, zbožňuje prekvapenia. V roku 2013 nečakane vypustila album video „Beyonce“, pred pár mesiacmi prekvapila skladbou „Formation“ a teraz sa môžeme tešiť na „Lemonade“. Tiež si to nenecháte ujsť? 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=okGJ-Fto36Q

Zdroj: Youtube, vulture.com, Foto: Youtube, fullhdpictures.com