Hudobná diva Beyoncé a jej manžel Jay-Z v súčasnosti prežívajú jedno z najkrajších období svojho života. V prvej polovici júna sa im totižto na svet vypýtali vytúžené dvojičky, na ktorých príchod sa tešila aj rozkošná dcérka hviezdneho páru, Blue Ivy. Aj napriek skutočnosti, že pyšní rodičia nekomunikujú s médiami, zdroj blízky dvojici konečne prezradil mená vytúžených ratolestí hudobníkov!

Beyoncé a Jay-Z dlhé roky túžili po ďalších potomkoch a po viacerých neúspešných pokusoch sa rozhodli pre umelé oplodnenie. Vďaka nemu nosila krásna speváčka pod srdcom rovno dve detičky. Oceňovaná hudobníčka bola svojim tehotenstvom taká nadšená, že svojich verných fanúšikov pravidelne zásobovala rôznymi fotkami s jej rastúcim bruškom. Táto aktivita však pred časom utíchla a verejnosť si okamžite vydedukovala, že veľký deň „D“ už pre Beyoncé nastal. 18. júna 2017 do nemocnice v Los Angeles skutočne priletel bocian a z Blue Ivy, prvorodenej dcérky hviezdneho páru, sa tak stala veľká sestrička.

Doposiaľ verejnosť vedela len o pohlaviach dvojičiek, no zahraničný portál „Media Take Out“ získal informácie od zdroja blízkeho páru aj o ich menách. Zdá sa, že novopečení trojnásobní rodičia sa rozhodli, že v tomto prípade nepôjdu cestou originality, a tak pre svoje vymodlené detičky vybrali vskutku obyčajné až všedné mená. Chlapček dostal podľa všetkého meno po svojom slávnom otcovi Shawn Jr., dievčatko by sa malo volať Bea.

Beyoncé s tehotenským bruškom

Foto: Instagram | Zdroj: Mtonews.com