Vo svete šoubiznisu, či už slovenského, ale hlavne toho zahraničného, nie je retušovanie ničím novým ani výnimočným. Platí to hlavne v prípade žien, ktoré však čím ďalej tým viac hovoria STOP takýmto úpravám a napriek nedokonalostiam vyjdu s pravdou von. DOSŤ si povedala aj moderátorka, speváčka a tanečníčka Alžbeta Ferencová.

Tá nafotila sériu fotiek pre značku Adidas a aj keď sa zdá, že 26-ročná dievčina nemá ešte čo skrývať, opak je pravdou. „Nemám dokonalú postavu a takisto som mala problémy so svojim sebavedomím. Áno, mám celulitídu a áno, aj faldíky, aj takzvané hip dips a strie, ale už ma to len tak nerozhodí.“ Ďalej priznáva, že jej nedokonalosti nie je na fotkách stále vidno, pretože už vie ako pred fotoobjektívnom pózovať, aby isté miesta čo najviac zakryla.

alzbeta ferencova celulitida

Rovnaké problémy trápia takmer každú zástupkyňu nežného pohlavia a výnimkou nebývajú ani mladšie vekové kategórie pod 20 rokov, či dokonca slávne celebrity. Dokázala to i taká Demi Lovato, Selena Gomez alebo modelka Victoria´s Secret Bella Hadid v plavkách. Ani ony sa nevyhli nelichotivým fotkám z dielne otravných paparazzi fotografov, no na druhej strane ukázali ženám po celom svete, že v tom nie sú samy a za svoje telo by sa nemali hanbiť.

alzbeta ferencova fotky bez retuse adidas

alzbeta ferencova adidas

Zdroj|Foto: Instagram