Fotky na jej profile ukazujú život plný cestovania, pohody a luxusu. Niektorí ich sledujú, pretože jej to prajú, niektorí preto, že jej závidia a ďalší striehnu, kedy sa objaví niečo kompromitujúce, aby sa k tomu mohli rozhorčene vyjadrovať.

 

,,No comment????#…bez komentára…celý môj manžel“

Takto okomentovala fotku svojho manžela Zuzana Belohorcová (41), ktorú uverejnila na Instagrame len pred pár dňami. Vlasta Hájek (41) jej do objektívu fotoaparátu (alebo mobilu) vystrčil nohy v ponožkách so skutočne „nevšedným“ nápisom F**K YOU. A reakcie na seba nenechali dlho čakať.

Táto fotka ma uráža!

„Choré, čudujem sa tomu, kto sleduje ďalej tento profil …, urazila ste každého, kto si pozrel túto fotku. Pri vašom veku by ste mohli mať rozum. Mám dosť, čoho sú už ľudia schopní,“ napísala jedna rozhorčená pani a hneď sa k nej pridala ďalšia, ktorá fotku okomentovala takto: „Celý môj manžel – proste debil…“ Rovnako ho pomenovala ešte jedna: „áno, debil“.

Tak sa na to nepozerajte!

Zuzana sa, samozrejme, k urážkam vyjadrila, a to týmito slovami: „tak sa na to nepozerajte, keď vás to uráža. Crazy ponožky a hneď takéto vážne slová? Sorry, ale nemáte zmysel pre humor. Je to fór.“ Na jej stranu sa postavili aj ďalšie dámy, ktoré sa pýtali, kde sa dá podobný kúsok do pánskeho šatníka kúpiť. A slovný súboj je na svete.

Zdroj, Foto: Instagram, Pixabay