Zuzana Belohorcová patrila kedysi k najvyhľadávanejším kráskam v slovenskom šoubiznise. Pôvabná blondínka sa pravidelne objavovala na televíznych obrazovkách najmä vo večerných hodinách, keď moderovala pikantnú reláciu s názvom Láskanie. Jej najnovšie fotky však nasvedčujú tomu, že staré časy sú už dávno preč.

Známa kočka zažila v poslednej dobe zopár nepríjemných prekvapení. Len pred krátkym časom sa na sociálnej sieti objavilo video, na ktorom ju strápnil vlastný manžel – priamo na kameru priznal, že Zuzana už dávno nie je tou ženou spred niekoľkých rokov, a už je na svete ďalšia kritika.

zuzana belohorcova

Bývalá moderátorka zverejnila poriadne pikantnú fotku, na nej jej nahé telo prekrýva len mobil v ruke. Ľudí však šokovalo, že bujaré krivky, ktoré kedysi dokázeli uchvátiť mnohých mužov, sa niekam vytratili. Hoci si za kontroverznú snímku vyslúžila Belohorcová aj pochvalu a lichôtky, pri príspevku sa objavilo množstvo negatívnych ohlasov.

Niektorí fanúšikovia sa totiž pri pohľade na Zuzaninu nenalíčenú tvár a odhalenú hruď neubránili pobúreniu a zanechali tak plavovláske rázne odkazy. „Zuza, kedysi si mala najväčšie prsia na Slovensku, teraz máš najmenšie,“ poznamenal posmešne jeden z komentujúcich. K tejto reakcii sa pridali aj ďalší. „Veď vyzerá ako chlap!“ zarazil sa český fanúšik. „Otras…človek by mal zvážiť, čo „vycapí“ na internet…“ ostro zareagovala ďalšia znechutená Slovenska. Napriek tomu, že Zuzana je určite ešte stále atraktívnou ženou, fanúšikovia jej týmto zrejme chceli naznačiť, aby si nabudúce radšej poriadne rozmyslela, aké zábery zo svojho súkromia pustí do éteru.

zuzana belohorcova

Intímnu fotku Zuzany Belohorcovej si môžete pozrieť — TU — 

Zdroj: Instagram/ZuzanaBelohorcova | Foto: Instagram/ZuzanaBelohorcova