Zuzana Belohorcová sa po skončení natáčania šou Tvoja tvár znie povedome odobrala do španielskej Marbelly, ale nie nadlho. Spolu s manželom Vlastom a ich dvomi ratolesťami plánujú zakotviť na ostrove Tenerife v dome s luxusným oddychovým výhľadom.

Ako dvojnásobná mamina nedávno prezradila, jej família ku šťastiu honosný prepych nepotrebuje. Základom je pre nich pokojný, bezpečný a slobodný život, kde by si mohli dosýta užívať slnečné lúče, pláž a more.

belohorcova

Kým Zuzka sa podieľala na náročných nácvikoch v rámci imitačného markizáckeho programu, jej drahá polovička nachystala všetko potrebné pre ďalšiu nečakanú zmenu bydliska. Český podnikateľ sa tak v strede týždňa vybral napred, pričom jeho najbližší príbuzní sú už taktiež na ceste za ním.

Belohorcovej muž sa medzičasom podelil o video z nového domova, odhaľujúce manželskú spálňu s krásnym bielym nábytkom, priestrannú kúpeľňu či veľkú terasu s ratanovým sedením a rozsiahlym výhľadom na mesto pod palmami. Pozrite sa, kam sa Zuzana s rodinkou už v týchto chvíľach sťahuje.

Celé VIDEO z nového sídla na Tenerife —TU—

zuzana belohorcová

Zdroj: Sarm.pluska.sk | Foto: Instagram/Scuderiaboys, Zuzanabelohorcova