Po troch chlapcoch sa Beckhamovci dočkali aj vytúženého dievčatka, a preto niet divu, že ju rozmaznávajú ako hotovú princeznú. A že to nie je len také prirovnanie, sa možete presvedčiť práve teraz, ukážeme vám, ako rozkošná Harper oslávila svoje šieste narodeniny. 

Neexistuje nič, čo by rodičia neurobili pre svoje deti. Ak sú navyše doživotne zabezpečení a so slávnym priezviskom, nároky sú dvojnásobné. Harper Beckhamová sa dočkala oslavy ako z rozprávky. V kostýme Elzy z Ľadového kráľovstva sa ocitla priamo v Buckinghamskom paláci!

Okrem iných zverejnil David aj fotku s princeznou Eugeniou, ktorá medzi malé princezničky dokonale zapadla. ,,Všetko najlepšie našej mladej dáme. Toto jedinečné dievčatko do našich životov prináša toľko radosti a šťastia. Všetko najlepšie k šiestym narodeninám (Nemôžem tomu uveriť, že už máš šesť). Maj ten najúžasnejší deň, ľúbime ťa,“ napísal vrúcne slová otec David.

K blahoželaniam sa pridali aj mamina Victoria a všetci traja starší bratia. ,,Všetko najlepšie najlepšej sestre na svete!!!!!!! Dúfam, že máš krásny deň. Veľmi ťa ľúbim,“ napísal 13-ročný Romeo.

Foto/Zdroj: Instagram