Zajtra sa už zobudíme do prvého decembrového dňa, kedy si budeme môcť začať vychutnávať aj prekvapenia v adventných kalendároch. Tie zvyknú pristáť i v mikulášskych čižmách, takže ak ešte pre svojho partnera nemáte darček a chcete ho prekvapiť niečím naozaj originálnym, inšpirujte sa kreatívnou Beátou z Košíc, ktorá svojmu milému vymyslela naozajstnú bombu!

Keďže je Bea vynaliezavá duša, rozhodla sa, že si pre svojho frajera pripraví špeciálny darček. Venovala mu adventný kalendár, ktorý však obohatila tým, čo okrem nej najviac zbožňuje – pivom.

“Nápad vyrobiť pivný adventný kalendár som mala už dávno. Fľaše som zabalila do vianočného papiera, aby nebolo na prvý pohľad vidieť, o aký druh moku ide. Každé je totiž iné,” prezradila pre Funmagazin.sk mladá Košičanka, ktorá vraj rôzne druhy piva zháňala približne dva mesiace. Ako ďalej priznala, najväčším problémom bolo vraj všetky tie fľaše niekde schovať tak, aby ich jej vyvolený nenašiel. „Takže som v zásuvke s ponožkami mala 2 mesiace peknú zbierku,” doplnila.

Najhoršie však prišlo úplne na koniec – balenie, príprava krabice, čísel a úprava posledných detailov. Ako ale Bea uviedla, stálo to za to. Darčeku sa priateľ síce nesmierne potešil, no hnevajú ho dve veci – to, že si ho môže rozbaliť až zajtra, a teda 1. decemebra, a to, že každý deň si z neho môže vziať len jedno pivečko. Pokiaľ je teda váš muž milovník piva, prasaháme vám, že vás za takéto prekvapko nedá za nič na svete! 🙂

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

.Zdroj: Funmagazin.sk | Foto: Funmagazin.sk