Mladá slovenská herečka sa už čoskoro stane hrdou mamičkou svojho prvého bábätka. Mária Bartalos (24) však čakanie na prvorodeného synčeka netrávi s vyloženými nohami. Najnovšie totiž predviedla niečo, na čo by si každá tehotná žena určite netrúfla!

Bartalos sa po oznámení radostnej správy rozhodla zavesiť kariéru na pomyselný dočasný kliniec, aby sa mohla naplno venovať malému klbku radosti rastúcemu pod jej srdcom. Herečka sa však naďalej venuje pohybu v tanečnom štúdiu, kde spolu s manželom Adriánom učia ľudí netradičný movement.

Aj keď sa mladá hviezda zo seriálu Oteckovia nachádza už približne v siedmom mesiaci tehotenstva, ktoré podľa Maryných slov sprevádzali aj nevoľnosti, svoju záľubu v zdravom pohybe neprestala vykonávať ani so stále narastajúcim bruškom, čo by ste zrejme vzhľadom na jej útlu postavu vôbec nečakali.

Mária totiž najnovšie zverejnila zábery z tréningu, kde ju môžeme vidieť v 27. týždni gravidity robiť kotrmelce vzad a iné (na toto obdobie kaskadérske) kúsky. Po zhliadnutí daného videa sa rozhodlo známu budúcu mamičku kontaktovať aj množstvo žien, zaujímajúcich sa o to, či je daná aktivita vôbec bezpečná vzhľadom na jej druhý stav.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Na vzniknuté otázky mala však Bartalos jasnú odpoveď. „Neškodí. Malý v bruchu movementuje viac ako ja,“ bavila sa seriálová Mary na adresu svojho ešte nenarodeného synčeka, ktorý by mal svetlo sveta uzrieť už o pár týždňov.

 

 

Video: Streamable.com | Foto: Instagram/Maria Bartalos, YouTube