Nevadí, že už majú po tridsiatke. Užívať si hudbu a prechovávať obdiv ku svojim idolom je predsa dovolené v každom veku, nie iba v tom tínedžerskom. Vedia to aj tieto tri krásne dámy, ktoré uplynulú sobotu navštívili koncert Justina Timberlakea.

18. 8. 2018 mali všetci fanúšikovia Justina Timberlakea žijúci v okolí Viedne letné Vianoce. Americká hviezda totiž do hlavného mesta Rakúska zavítala so svojím turné Man Of The WoodsTour. A kto by to bol povedal, že tento playboy priláka aj tri známe slovenské žienky.

Lov na Justina Timberlakea

Na sociálnej sieti pribudla na profile moderátorky a redaktorky Eriky Barkolovej fotografia, na ktorej pred viedenskou Wiener Stadthalle pózuje so svojou kolegyňou a kamarátkou z večerného spravodajstva Luckou Barmošovou. Obe dievčatá sa poriadne nahodili do príťažlivých outfitíkov, pričom Erika k snímke pripísala „Nedočkavé!“ Žeby tak obe tajne dúfali, že si ich Justin všimne? Čo si budeme klamať, ktorá jeho fanúšička by niečo také nechcela.

Fotka s Justinom?

V rovnakom čase a na rovnakom koncerte bola aj naša východniarska diva Katka Knechtová. Tej sa vraj dokonca s Justinom podarilo odfotiť. „Za mnou je … Justin Timberlake. Naozajky. Lenže buď by som vyzerala zle ja alebo on… takže prudko nedokumentárna foto. Ale fakt tam je ? @justintimberlake, say cheese! ??? ,“ okomentovala svoj záber z koncertu Katka. My si však nie sme isté, či je Justin ten pán v bielej košeli stojaci za ňou alebo speváčka zachytila len nejaký jeho tieň v pozadí. Každopádne, Prešovčanka vyzerá super, tak čo tam po nejakom Justinovi.:)

Katka Knechtova

Zdroj/Foto: Instagram