Šou Život po Farme nám dovoľuje vstúpiť do bežných dní bývalých účastníkov Farmy 11, ktoré prežívajú podobne ako väčšina z nás – v predvianočnom zhone a šoku z mimoriadne prekvapivého počasia. Tentokrát sa epizóda zamerala na blondínku Barboru Bednaričovú, ktorá sa s kamerou vypravila nielen do kníhkupectva na lov darčeku pre otca, ale tiež do svojho vlastného šatníka. Jej neobvyklý hlboký výstrih však odhalil niečo, o čom nikto dosiaľ netušil. Naozaj to skrývala celú Farmu?

Niektoré dievčatá nemali s nahotou v reality šou najmenší problém. Napríklad Kristi Dali sa neštítila – okrem iného – pred kamerou ani vykúpať. Barbora je však predsa len o niečo jemnejšie žieňa, ktoré navyše vždy volilo oblečenie, ktoré viac zakryje než odokryje. No je takáto aj v skutočnosti?

Barbora a Guľo
Barbora so psíkom Guľom. Zvieratko bolo neskôr kvôli zanedbaniu výchovy farmárom odobraté.

„Na Farmu som sa zbalila tak, že idem na farmu a idem do drsných podmienok, takže ja som sa strašne tešila, keď som sa vrátila domov,“ vyznala sa zo svojich pocitov z návratu západniarka. ,,Už si môžem obliecť normálne oblečenie, ktoré normálne nosím, lebo naozaj tak, ako som sa obliekala na Farme, tak normálne nevyzerám.“

Rozdiel nespočíva v ležérnosti oblečenia, ale tiež vo farbách. Blondínka sa netají tým, že má spoločný šatník s mamou aj sestrou a mnohé veci v ňom patria všetkým. Na to, aby vyzerala dobre, si pritom potrpí. Divákom tak predviedla kožuchy zo second-handu v extravagantnejšom štýle, „latexovú“ bundičku aj niekoľko obľúbených crossbody kabeliek. Nezabudla ani na kvietkované šaty, v ktorých sa cíti – v dobrom zmysle slova – ako obyčajná dedinčanka.

Barbora Bednaričová pery
Takto vyzerá dnes. Rozdiel? Určite!

A čo tá lesklá vec v jej výstrihu? Zo zbežného pohľadu je ťažké povedať, či to nie je iba „fake“, teda len zdanlivo pravá okrasa, avšak pravdepodobne ide o pomerne populárny hrudný piercing, ktorým si ženy, čo sa neboja bolesti, nechávajú zdobiť jamku medzi prsiami. Trúfli by ste si? Epizódu šou Život po Farme si môžete pozrieť nižšie.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: TV Markíza | Foto: Instagram/bbednaric