Krásna speváčka Basie, alias Barbora Švidraňová (29), len nedávno prekvapila šokujúcou informáciou o svojom nečakanom tehotenstve. Hoci sa zdá, že tvorí pár s otcom dieťaťa Talianom Francescom, jeho sociálna sieť hovorí niečo iné.

Ryšavka Barbora sa už istý čas stretáva s hudobníkom z Talianska Francescom, hoci ide o vzťah na diaľku. Nedávno dokonca šokovala informáciou o tehotenstve a na fotkách sa talentovanej speváčke pomaly zaguľaťuje bruško. Aj keď vyzerá mamička spokojne a tehotenstvo jej naozaj pristane, vynára sa otázka, či sa hudobník mieni o svoju rodinku po narodení dieťatka aj príkladne starať.

Zatiaľ totiž na svojej sociálnej sieti ani len nezmenil status na „zadaný“. Dokonca sa mu na profile pravidelne hromadia fotky s krásnymi ženami a najnovšie sa pochválil záberom s exotickou klaviristkou Hiromi. Je tak otázne, či sa v budúcnosti plánuje s Basie usadiť, alebo dá prednosť voľnému vzťahu. Nech je ako chce, Barborka je momentálne šťastná a teší sa na svoju ratolesť. A práve TO je hlavné! :)

Francesco v spoločnosti klaviristky Hirami

Zdroj | Foto: Facebook, Instagram