Barbora Švidraňová patrí medzi najnovšie posily obľúbeného seriálu Oteckovia, kde stvárňuje speváčku Mišu a zároveň Davidovu novú lásku. Na sociálnych sieťach však možno Basie spoznávať aj z inej stránky než tej hereckej či speváckej. Nedávno dokonca prehovorila na tému menštruácie.

Rozprávať o menštruácii verejne nie je vôbec jednoduché. Avšak Barbora Švidraňová nemá problém ani s intímnejšími témami, a tak sa na Instagrame s fanúšikmi podelila o svoje skúsenosti s pomôckou, ktorá sa medzi ženami stáva čoraz preferovanejšou.

,,Príjemná bezbolestivá menštruácia bola pre mňa po pôrode prioritou no.1. Už predtým som nebola veľmi spriaznená s používaním tampónov a klasických vložiek vôbec. Kalíšok je pre mňa nepraktický, najmä kvôli častému cestovaniu, neviem si predstaviť tú dezinfekciu napríklad niekde na natáčaní, a už vôbec nie skákať s ním po javisku.. Tak som hľadala iné alternatívy,“ prezradila príťažlivá mamička takmer 4-ročného synčeka Gabriela.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Basie napokon našla riešenie v menštruačných nohavičkách, voči ktorým bola síce na začiatku nedôverčivá, no svojou spoľahlivosťou ju presvedčili. ,,Priznám sa, najprv som bola mierne skeptická, ako môžu “len gaťky” zvládnuť tieto naše ženské záležitosti,“ napísala známa ryšavka. Elastickú a pohodlnú pomôcku zaradila do života pred viac ako tromi rokmi.  ,,Dnes už používam tampóny len pri výnimočne silných dňoch a ako poistku pri bielych kostýmoch v práci.. To človek naozaj nikdy nevie..,“ doplnila kráska z Oteckov s humorom, pričom na profil neváhala priložiť zábery v obľúbenom kúsku, v ktorom predviedla se*y krivky.

Barboru Švidraňovú v gaťkách si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Instagram/_basie_