Mamička Barbora Balúchová sa s tým nebabre! Nie je žiadnym tajomstvom, že blondínka má synčeka s prominentným oteckom Borisom Kollárom, ktorý je na Slovensku známy svojou mimoriadnou „plodnosťou“. Politik a podnikateľ má totiž až 10 detí, a to s deviatimi rôznymi ženami. Nuž, zatiaľ tou poslednou je práve bývalá superstaristka a verejnosť jej dáva svoj názor skutočne pocítiť. Ona je však otrlá a na slovné „útoky“ reaguje rázne. 

Barbora Balúchová sa na svojom Instagrame delí s fanúšikmi o podstatnú časť svojho súkromia. Príspevky sú však verejné, a tak sa z času na čas nájde človek, ktorý mamičku rád „podpichne“ a prehodí nemiestnu poznámku spojenú s kontroverzným oteckom jej malého synčeka.

Tak tomu bolo aj tentokrát, keď blondínka uverejnila snímku malého Alexandra Jána so slovami:„Mami tak čau, ja idem behať za babami.“ Nuž, reakcia neznámeho pána na seba nenechala dlho čakať a pod príspevok napísal: „Možno bude mať tiež 10 detí.“ Tým sa ale speváčka nenechala rozhodiť a k tejto téme vyjadrila jasné stanovisko.Nech bude mať detí koľko chce. Keď sa bude o nich starať a dávať im lásku, tak si myslím, že to bude len a len jeho vec.“

Mladá mamina to má veru ťažké, ale zvláda to bravúrne. Je veľmi sympatické, že sa k celej situácii stavia triezvo a nerobí si z toho „vrásky“. No čo poviete?

barbora baluchova barbora baluchova

Foto: Instagram