Politik a podnikateľ Boris Kollár je hotovou továrňou na deti – v slovenskom šoubiznise ho preslávili práve jeho ratolesti s mnohými ženami. 9 dám mu dalo 10 detí, o ktoré sa však Boris skvele stará. Barbora Balúchová, ktorá mu porodila najmladšie dieťa, prezradila pravdu o peniazoch, ktoré jej posiela.

Barborin Instagram je plný luxusu – od oblečenia až po skrášľovacie procedúry, blondínka sa pýši svojím životom na vysokej nohe. Je však slobodnou mamičkou, ktorej zarába akurát tak propagácia rôznych výrobkov na jej Instagrame – odkiaľ si teda môže dovoliť žiť v takom prepychu?

barbora boris kollár

To je otázka, ktorá vŕtala v hlave neznámej žene. Pod fotografiou, na ktorej speváčka vychvaľuje prístroj na odstránenie celulitídy, sa zjavil uštipačný komentár, ktorý narážal na Barborine záhadne príjmy. Matka na materskej si to predsa nemôže dovoliť, ibaže…

 

balúchová komentár

Barbora sa nedala a neprajníčke to okamžite vrátila. Všetky peniaze, ktoré jej Boris posiela, sú určené výhradne pre ich spoločného syna a tento luxus si platí sama. Žeby reklamy na Instagrame až takto vynášali?

Zdroj|Foto: Instagram, Facebook/boris.kollar