Odkedy je slovenská speváčka Barbora Balúchová na materskej dovolenke, stíha toho omnoho viac. Okrem nahrávania piesní v súkromnom domácom štúdiu a starostlivosti o synčeka si našla i nový koníček. Žeby si ním chcela k sebe pritiahnuť späť Borisa Kollára, otca svojho dieťaťa?

Barbora Balúchová nie je žiadna panička s ľavými rukami! Namiesto chodenia po reštauráciách nemá problém zobrať do ruky varechu a niečo ukuchtiť. Dokazujú to aj fotografie, ktoré Barbora vešia na sociálnu sieť Instagram a pravidelne tak zásobuje svojich fanúšikov novými príspevkami. V kuchyni pripravuje slané aj sladké jedlá, ako pizza, studené misy pre návštevy či torty.

Studená misa pre návštevy.
Studená misa pre návštevy

Barbora začala so svojim novým koníčkom už pred tehotenstvom, no od narodenia synčeka čoraz častejšie zverejňuje svoje kulinárske delikatesy. K niektorým fotografiám pripíše speváčka aj adresáta, pre ktorého jedlo pripravila, iné ostanú ,,bez nálepky“. Ako sa zdá, z krehkej blondínky je dnes šikovná gazdinka, ktorá púta snímkami z kuchyne pozornosť mnohých fanúšikov a dozaista by jej teplé jedlá ocenil aj nejeden chlap. Žeby stálo za tvorbou kulinárskych výtvorov niečo viac a Barbora dáva najavo Borisovi, o čo prišiel? Isté je však jedno: Boris Kollár, otec jej synčeka, by pri speváčke určite nehladoval! :)

Barborine raňajky počas tehotenstva.
Barborine raňajky počas tehotenstva
Speváčka obľubuje ku káve tieto koláčiky.
Speváčka obľubuje ku káve tieto koláčiky
Zaujímavý typ na teplú večeru.
Zaujímavý typ na teplú večeru
Stará klasika, ktorá neomrzí a nesklame.
Stará klasika, ktorá neomrzí ani nesklame

Foto: Instagram