Rázna, úprimná a temperamentná. To je Barbora Balúchová, ktorej meno sa spája predovšetkým s niekoľkonásobným oteckom Borisom Kollárom. Po tom, čo mu porodila syna Alexa, to talentovaná speváčka nemá jednoduché. Popri materstvu sa venuje kariére a práve preto sme často svedkami situácií, v ktorých si zastáva ženy na materskej.

Už v minulosti sa pôvabná ex-superstáristka obula do obchodného reťazca Lídl, keď reagovala na netradičný tovar. Tentokrát si posvietila na prepravnú spoločnosť, ktorej zamestnanec ju nahneval natoľko, že sa rozhodla vyspovedať na sociálnych sieťach.

Hneď ráno ma musí naštvať kuriér,“ prehovorila k tisícom sledujúcich. „Volá mi, aby som išla dole, že je o minútu u mňa. Idem dole, čakám 5 minút a nič. Vrátim sa hore pre telefón, volám mu a pýtam sa, či nevie nájsť moje číslo a on, že čaká na ceste tak ako vždy. Každý kuriér, čo ku mne prišiel, mi priniesol balík ku môjmu vchodu, tento bol prvý!“

To známu blondínku nenechalo chladnou a mladému doručiteľovi to okamžite spočítala: „Hovorím mu, aby prišiel k môjmu vchodu, že mám malé dieťa, tak sa osopil, že toto on nemá v náplni práce. Nakoniec prišiel a pýtam sa ho, či to takto robí stále, že zastane niekde na sídlisku a ľudia chodia za ním. On, že áno, že vždy za ním ľudia chodia a čo ja vlastne od neho chcem, že on nie je donáška jedla.

Neskôr jasne a stručne vysvetlila dôvod, ktorý jej rozprúdil krv v žilách: „Tak človek si objedná tovar, aby nemusel stáť na pošte priplatí za kuriéra a toto si nejaký sopliak dovoľuje?!?! Keď som povedala, že posuniem moju skúsenosť ďalej, odpoveď „kľudne si robte, čo chcete.“ Tak toto je už VRCHOL!

Nakoniec neváhala označiť spoločnosť, ktorá zodpovedá za prepravu objednávok. Niet pochýb, že verejná negatívna recenzia vrhá tmavý tieň na uvedené kuriérske služby, preto je len otázne, či vzniknutý konflikt vyvolá ďalšiu odozvu zo strany spoločnosti.

Foto: Instagram