Barbaru Haščákovú kedysi milovali mladí, starí, teenageri i zaneprázdnené mamičky. Speváčka sa však v časoch svojej najväčšej slávy rozhodla opustiť Slovensko a jedného dňa zmizla do Ameriky, odkiaľ o sebe sem tam vypustí nejakú ,,zaujímavú“ informáciu. Po sympatickej, štýlovej a jedinečnej Barbare však už dávno niet ani stopy. 

Na Slovensku patrila k hudobnej špičke, bola krásna, úspešná a fanúšikovia ju dlhé roky čakali s otvorenou náručou. Až kým…. Nuž, Barbara Haščáková žije za veľkou mlákou svoj ,,americký sen“, kde sa zmenila na nepoznanie a v súčasnosti pôsobí skôr ako zmätená divožienka s vychudnutou postavou, príšerným štýlom a odfarbenými vlasmi. Fotografie, ktoré pridáva na sociálne siete, zostávajúcich fanúšikov skôr šokujú než by vzbudzovali obdiv, no to, čo pridala speváčka naposledy, zaiste zaujme aj vás.

Uši trhajúce echo, mierne falošné tóny a text, za ktorý by sa nemusel hanbiť ani namyslený Donald Trump. Barbara sa tentokrát rozhodla podeliť sa so svojimi fanúšikmi o prerábku legendárnej skladby ,,Don’t Cry For Me, Argentina“, ktorú však textovo šikovne premenila na svoju slovenskú verziu. Ach, čo dodať?

Neplač za mnou, Slovensko

Barbara ako sme ju milovali

Foto: Facebook | Video: Vimeo